Rezervasyon Yap
WhatsApp
Hemen
Ara
The Nowness Hotel
16 Eylül Mahallesi 3014 Sokak No: 99 Ayasaranda / Çeşme / İzmir - Türkiye

+90 (232) 530 01 35

callcenter@thenownesshotel.com

© 2022 The Nowness Luxury Hotel

Yeme & İçme

Otelimizin tüm alanlarında olduğu gibi yeme içme alanlarında da hijyen ve sanitasyon tedbirleri en üst düzeyde devam etmektedir. Yasal talimatları birebir uygulamakla beraber misafirlerimizin sağlık ve güvenliğini her zaman ön planda tutmaktayız.

Ana Restoran

Kahvaltı için açık olan restoran, yöresel mutfaklardan hazırladığı lezzetli seçeneklerle konuklarını Akdeniz ve ege zarafetiyle ağırlıyor.

Özellikle kahvaltılarıyla ünlü olan restoranın menüsü, taze ekmek ve hamur işleri, yumurta, ev yapımı yoğurtlar, peynir, taze meyveler ve kahve ve çay çeşitlerinden oluşmaktadır.

Kahvaltı : 08:00 - 10:00
Akşam Yemeği : 19:00 - 22:00 

 

Pool Snack Bar

Pool Snack Bar'da taze meyve suları, dondurma, soğuk kahveler, eğlenceli ve orijinal kokteyllerin yanı sıra havuz kenarında rağbet gören çok sayıda yiyecek ve içecek sunulur. 

Benzersiz bir tasarıma sahip aile havuzu ve oyun alanının yanında bulunan çocuklara özek yemek alanı, eğlenceli aktiviteler ve özel menüler sunar.

Öğle Yemeği : 12:00-18:00
İçecek Servisi : 10:00-19:00

 

Beach Snack Bar

Konforlu şezlongunuz veya özel kameriyenizin rahatlığı içinde, deniz kenarı konumunun muhteşem manzaraların keyfine varın ve sakin bir öğle yemeği veya atıştırmalığın tadını çıkarın. Plajı terk etmenize gerek kalmadan, pizza, dondurma ve ferahlatıcı kokteyller gibi  favori tatlarınızın keyfini çıkarın. 

Öğle Yemeği : 12:00-18:00
İçecek Servisi : 10:00-20:00

Mesajlar {{unread_count}}
İle sohbet et: {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

You: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}